У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:05, 9 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зникнення таблички

Зникнення таблички thumbnail

У Львові є місце, де була встановлена пам’ятна табличка, яку хтось поцупив чи зняв. Вчора, 8 серпня, після двомісячного відновлення, на браму Палацу Потоцьких у Львові повернули раніше «зниклу» пам’ятну табличку, встановлену на честь Чемпіонату світу з шахів серед жінок, що відбувся минулого року у Львові. Дивна подія, адже кому може знадобитись така табличка, але певно, що охочі знайшлись, якщо вона все ж зникла. В самому палаці нічого не знають, проте як тільки справа вийшла на світло, то вона знову з'явилась.

У відповідь на інформаційний запит, департамент розвитку Львівської міської ради повідомив, що пам’ятну табличку із Палацу Потоцьких на честь Чемпіонату світу з шахів серед жінок, який проходив у місті в березні 2016 року, було тимчасово знято з метою очищення від клейких матеріалів та різноманітних рекламних наліпок. Проте більшість людей в цьому сумніваються. Таблицю вже повернуто на місце розташування, але все ж цікава причина. У адміністрації Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, куди належить палац Потоцьких, також підтвердили, що табличку справді брали на реставрацію, однак через різні технічні нюанси не одразу змогли повідомити про це.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: