У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:28, 10 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вчать поліцейських

Вчать поліцейських thumbnail

В кожному місті та в кожній країні потрібні поліцейські. вони слідкують за порядком та охороняють міста. Проте щоб вони могли це зробити, потрібно їх цьому навчити. Тому регулярно проходять різні навчання для них. Працівники американського ФБР приїхали до України поділитися досвідом із вітчизняними правоохоронцями. Вибухотехніки та спецпідрозділ КОРД стали свідками вибуху чотирьох автомобілів на Львівщині. Це зробили для того, щоб потренувати українців.

Так відбувалися навчання з реакції на загрози. За їх легендою, злочинець підклав у машини кілька видів вибухівки, а поліція мала визначити, що саме здетонувало і чи зберігається загроза нових вибухів. Як спрацювали українці – у федералів США запитати зась, бо вони категорично заборонили себе знімати. Вони працюють без оприлюднення та відмовляються, щоб якось потрапити на екрани, хоча їм цього не вдалось оминути. Після навчань українські поліцейські констатували, що технічно вони роботу виконують не гірше за іноземців, але ФБР має в рази краще обладнання. До прикладу, захисних костюмів для безпечного розміновування в Україні лише п'ять, бо вартість одного становить 100 тисяч доларів. Однак він захищає людину від детонації тротилової 200-грамової шашки на відстані півметра.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: