У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:53, 11 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Курсанти вбили чоловіка

Курсанти вбили чоловіка thumbnail

Нарешті завершили справу з двома молодими хлопцями, які вирішили, що вони зможуть вбити людину та про це ніхто не дізнається. Проте не сталося, як гадалося. За жорстоке умисне вбивство чоловіка один з винних отримав 15 років в'язниці, а інший, якого судили як співучасника, - 12. Хлопців засудили рішенням Шепетівського районного суду Хмельницької області. Вони отримали своє покарання, адже жорстоко вбили людину на замовлення. Хотіли заробити кошти досить легким шляхом, тому погодились на це.

Випадок стався у грудні, 2016 року. Жителька м. Славута звернулась до молодиків з проханням вбити свого чоловіка за винагороду. Жінка хотіла позбутись чоловіка. Вони посварились та чоловік не давав спокою дружині з дитиною. Разом з курсантами замовниця детально спланувала вбивство. Один з хлопців, за умовами плану, прийшов додому до жертви та навмисно наніс чоловіку декілька ударів молотком по голові. Інший хлопець в цей час стояв та слідкував, чекав на випадок, якщо б жертва стала опиратись. Після подій зловмисники отримали свою винагороду та потягом повернулись до Львова. Задоволені винагородою повернулись додому. Жінка-замовниця також отримала 15 років тюрми.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: