У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:12, 16 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Оштрафували мати прогульника

Оштрафували мати прогульника thumbnail

Всі знають, що в школах завжди є ті, хто прогулюють уроки. Це дитячі ігри та протести, а інколи хвороби. Проте батьки повинні контролювати, щоб дитина відвідувала школу завжди, крім поважних причин. Червоноградський міський суд Львівської області оштрафував на 34 грн жінку, син якої за місяць пропустив 73 уроки без поважних причин. Її визнали винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків. Жінці також доведеться сплатити 340 грн судового збору. Вона знає, що син не ходить до школи, проте не могла з ним справитись, адже він не слухається та все одно тікає.

Як йдеться у постанові суду від 11 серпня, протягом травня 2017 року дитина не приходила у школу і пропустила 73 уроки. Про це правоохоронцям повідомив директор школи №9. Учень прогулює уроки часто, проте цього разу вже довелось такими мірами. Мати дитини двічі не з’являлась на судові засідання. Червоноградський суд під головування судді Миколи Кріля визнав її винною у вчиненні правопорушення за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. Жінку оштрафували на 34 грн, а також зобов’язали сплатити 340 грн судового збору. Тож можливо тепер щось зміниться, проте навряд.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: