У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:07, 17 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Знести незавершені будівництва

Знести незавершені будівництва thumbnail

В містах є багато будівництв, які порушують правила. Тож потрібно вирішувати ці питання. З ініціативи фракції ВО «Свобода» комісія Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку звернулася до Львівської облдержадміністрації щодо напрацювання конкретних пропозицій з розв'язання проблеми незавершеного будівництва. Адже є одна ділянка, де будівництво ведеться вже дуже тривалий час. Проте воно вже не продовжує розвиватись, а лише стоїть.

Рішення було ухвалено на засіданні комісії 15 серпня 2017 року під час розгляду проекту рішення «Про завершення та ліквідацію об'єктів незавершеного будівництва у Львівській області у 2017-2018 роках». Адже ці будівництва заважають іншим, та самі не розвиваються. Тому необхідно їх усунути. Питання розглядали вже двічі, проте не всі підтримали. Проте тепер все зміниться.

20 червня 2017 року депутат Львівської облради Ольга Шайдулліна подала до ради проект рішення, в якому запропонувала навести лад із об'єктами незавершеного будівництва на Львівщині. Тому зовсім скоро влада все ухвалить та будуть впроваджувати в життя такі ідеї, щоб інші могли будуватись на цьому місці.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: