У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:47, 18 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Сміття Львову

Сміття Львову thumbnail

Сміттєва ситуація Львова трішки покращилась, тому тепер можна сказати, що буде все добре. Проте жителі міст продовжують виставляти на свої сторінки в мережах фотографії зі смітниками. У міськраді запевнили, що в п’ятницю, 18 серпня, переповнений сміттям тільки один контейнерний майданчик у Франківському районі Львова. На фото майданчик повний сміття, навряд чи сміттєвози залишили таку величезну купу сміття просто неба, а все решта прибрали. Тому люди продовжують казати, що ситуація незмінна.

«Ми бачимо сміття навколо. Хоч влада й каже, що проблем вже немає, що вже все добре та можна не переживати, але зрозуміло, що це не так. Люди не сліпі, бачать все навколо, тому можна не брехати вже, раз вже так сталось з цим сміттям. Тому потрібно було вже сказати, як є та прийняти ситуацію, а не брехати людям в очі. Не сперечаюсь, ситуація стала краще, але не можна говорити, що її немає. Адже це не так. Тому потрібно робити щось, щоб це змінити та покращити стан міста, адже сміття дійсно відлякує туристів. Це робить місту погану славу, а потім вони будуть дивуватись та питати себе, що не так. А все зрозуміло, адже хто хоче приїжджати та відпочивати в брудному місці», - розповідає жителька міста.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: