У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:30, 24 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Забіг «За тверезу націю»

Забіг «За тверезу націю» thumbnail

Львів'яни люблять спорт та більшість дотримуються здорового способу життя. Проте все ж в країні та місті є досить багато людей, які мають залежності та вживають алкоголь. Це приводить до поганих наслідків та шкодить людям. Проте львів'яни все ж хочуть показати, що жити тверезим це добре, хочуть популяризувати здоровий спосіб життя та навчити людей займатись спортом. У четвер, 24 серпня, стартував забіг «За тверезу націю». Люди хочуть підтримати одне одного та всіх інших бігом, а також показати, що це здорово.

Забіг «За тверезу націю» організували з нагоди 26-ї річниці Незалежності України й з метою популяризації тверезого і здорового способу життя громадські організації «Твереза Україна», «Твереза Галичина» та «Рух тверезих галичан» забіг.  Організатори хочуть показати бігом, що є люди, які не планують вживати алкоголь, що вони щасливі та впевнені в собі, що вони можуть жити й без алкоголю. Сподіваються, що всі глядачі звернуть на це увагу та змінять своє бачення. Передбачене ситуативне перекриття руху транспорту, тому всім водіям варто звернути на це увагу. Проте можна буде об'їхати без жодних проблем. Тож не переймайтесь, а краще ходіть дивитись на забіг та підтримувати учасників.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: