У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:04, 25 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Заслужені журналісти України

Заслужені журналісти України thumbnail

Щоб кожна людина мала змогу дізнатись про всі події, які трапляються в країні та кожному місті, працюють журналісти. Вони завжди знають, що трапилось та розповідають про все. У них тяжка боротьба, адже потрібно першим знайти цікаву подію, а також розповісти про неї якісно та цікаво. З нагоди Дня Незалежності Президент України Петро Порошенко надав звання «Заслуженого журналіста України» сімом представникам ЗМІ. Про це йдеться в указі Порошенка №251 від 24 серпня 2017 року. Адже таку роботу також потрібно нагороджувати.

Серед представників українських ЗМІ, які отримали «Заслуженого журналіста України» – редактор львівської газети «Ратуша» Микола Савельєв. Вітаємо талановитого побратима з високою відзнакою. Він справді заслужив таку відзнаку, адже плідно працює та знаходить щось унікальне та цікаве. Цей журналіст знає все наперед. За це й отримав відзнаку. Він невимовно радий, гордий за свою роботу, і каже, що це заслуга не лише його, але й колег, родини, які завжди підтримують. Тому всі вони радіють разом з журналістом. Тепер у нього є мотивація працювати ще краще, щоб з кожною новиною підтверджувати свій новий почесний статус.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: