У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:05, 25 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зйомки в Львові

Зйомки в Львові thumbnail

Україна також має свої фільми, свою творчість, яка розвивається щодня. В Україні у Львові 1 вересня розпочнуться зйомки повнометражної драми "Ефір" режисера Кшиштофа Зануссі. Це буде дуже цікавий фільм, який сподобається багатьом, тож не варто пропускати. "Ефір" – це історія про військового лікаря, який на початку ХХ століття проводить наукові експерименти з метою отримати владу над іншими людьми. Дія фільму розгортається в часи Першої світової війни на кордоні між Україною та Австро-Угорською імперією, на теренах української Галіції та Поділля. Тож фільм містить історичні події, повинен бути цікавим кожному.

Також повідомляється, що головні ролі у фільмі виконають відомі європейські актори Яцек Понедзялек з Польщі, Жольт Ласло з Угорщини та молодий український актор Остап Вакулюк. Для зйомок у стрічці також запрошені українські актори Станіслав Колокольніков, Марія Рябошапка, Олександр Логінов, Остап та Дмитро Ступка. Це дасть шанс українським акторам розкритись по-новому. Тому всім потрібно плідно та старанно працювати, щоб досягти того результату, який хоче бачити режисер. Тоді фільм вийде хорошим та професійно зробленим, якщо всі докладуть до цього максимум зусиль.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: