У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:07, 29 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нова школа на Львівщині

Нова школа на Львівщині thumbnail

Щодня кількість людей збільшується, тож всім їм потрібне житло, місце навчання та робота. Тому відкривають ще одну школу. Про це повідомили сьогодні, 29 серпня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Окрім храмового свята Успіння Богородиці, в селі Сторона на Дрогобиччині урочисто освятили нову середню школу, будівництво якої розпочали ще у 2005 році, але декілька років призупиняли через брак коштів». Це дійсно велика радість для жителів цього району, адже тепер можна буде спокійно займатись в школі, яка комфортна та нова, дітям дуже сподобалось та вже є діти, які з першого вересня почнуть тут своє навчання.

В облдержадміністрації також запевнили, що проект входив до стратегічного напряму розвитку Львівської області, тож на його завершення було додатково спрямували більше ніж п’ять мільйонів гривень. Відтак, у цій школі навчатимуться майже дві сотні дітей. Це досить невелика кількість, але з часом вона буде збільшуватись, тож розраховували й на це.

Двоповерхова школа розрахована на навчання учнів з першого по дев`ятий клас. Для дітей облаштували новий спортзал, їдальню та систему опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій. Тепер дітям буде зручно та комфортно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: