У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:54, 31 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Підвищення в званні

Підвищення в званні thumbnail

В країні є багато визначних людей, які відзначились та достойні уваги та пошани. У травні 2017 року Василь Пісний отримав від Патріарха УПЦ КП Філарета орден за заслуги перед українським народом. Президент Петро Порошенко до Дня Незалежності підвищив у званні заступника начальника управління по боротьбі з корупцією СБУ Василя Пісного. Як свідчить опублікований на сайті Адміністрації президента указ, Василь Пісний отримав військове звання генерал-лейтенанта. Це для чоловіка дуже важливо та почесно, а також і для Львівщини та країни ця людина зробила дуже багато, тому важливо це відзначити.

Зазначимо, що до цього часу Василь Пісний мав звання генерал-лейтенанта міліції. Василь Пісний у 2014-2015 роках очолював департамент по боротьбі з економічною злочинністю МВС України й був звільнений з посади після скандалу з незаконною «прослуховування» заступника міністра. Все це намагались приховати від ЗМІ, проте не вдалось.

Загалом президент Петро Порошенко з нагоди Дня Незалежності присвоїв 35 генеральських рангів, у тому числі 12 полковників вперше стали генералами. Це для них велика радість, адже досягнути такої посади нелегко, та коли це стається, то розумієш, що досягнув чогось в житті.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: