У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:54, 31 серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Підвищення в званні

Підвищення в званні thumbnail

В країні є багато визначних людей, які відзначились та достойні уваги та пошани. У травні 2017 року Василь Пісний отримав від Патріарха УПЦ КП Філарета орден за заслуги перед українським народом. Президент Петро Порошенко до Дня Незалежності підвищив у званні заступника начальника управління по боротьбі з корупцією СБУ Василя Пісного. Як свідчить опублікований на сайті Адміністрації президента указ, Василь Пісний отримав військове звання генерал-лейтенанта. Це для чоловіка дуже важливо та почесно, а також і для Львівщини та країни ця людина зробила дуже багато, тому важливо це відзначити.

Зазначимо, що до цього часу Василь Пісний мав звання генерал-лейтенанта міліції. Василь Пісний у 2014-2015 роках очолював департамент по боротьбі з економічною злочинністю МВС України й був звільнений з посади після скандалу з незаконною «прослуховування» заступника міністра. Все це намагались приховати від ЗМІ, проте не вдалось.

Загалом президент Петро Порошенко з нагоди Дня Незалежності присвоїв 35 генеральських рангів, у тому числі 12 полковників вперше стали генералами. Це для них велика радість, адже досягнути такої посади нелегко, та коли це стається, то розумієш, що досягнув чогось в житті.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: