У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:55, 31 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проблеми з будівництвом

Проблеми з будівництвом thumbnail

У Львові часто бувають проблеми з будівництвами, так як і в інших містах. Проте влада повинна розбиратись з такими справами, щоб будівництва не стояли, щоб власники не грабували гроші й т.д. Цим і намагається займатись влада, от карають ще одного злочинця.

У прокуратури Львівської області розповіли сьогодні, 31 серпня, про те, як завдяки її втручанню до місцевого бюджету стягнуто понад півмільйона гривень: «У лютому 2015 року судом задоволено позов прокуратури Львова до фізичної особи О. В. Ткачука про стягнення до місцевого бюджету понад півмільйона гривень пайового внеску та близько 11 тисяч гривень пені, яка виникла у зв’язку з невиконанням укладеного із Львівською міськрадою договору про пайову участь проектування та будівництва житлового будинку. Це рішення суду тривалий час перебувало на виконанні в органах державної виконавчої служби, у ході якого накладено арешт на майно забудовника. У липні 2017 року суму, визначену рішенням суду до стягнення, сплачено боржником у повному обсягу, а виконавче провадження закінчено. Відтак, місцевий бюджет поповнився більш як на 570 тисяч гривень».

Тепер покарано ще одного чоловіка, який намагався стягнути додаткові кошти незаконно, тепер все повернули та він ще нестиме відповідальність за це. Тому так і повинно бути, щоб іншим не хотілось грабувати людей та державу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: