У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:58, 1 Вересня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зануссі про віру

Зануссі про віру thumbnail

До Львова часто приїздять відомі люди. От і сьогодні завітав чоловік, думку якого багато хто поважає та цінує. Він говорив на тему,  яка важлива сьогодні для кожного. Наука у багатьох людей посіла місце релігії, віри, а це абсолютна помилка. Наука не може претендувати на те, що стане новою релігією. Так говорить всесвітньо відомий режисер Кшиштоф Зануссі у Львові під час прес-конференції, присвяченій зйомкам на Львівщині його нової стрічки «Ефір». Він – людина, яку знають більшість, він багато чого зробив корисного та каже такі слова, тож можливо, слід прислухатись.

Він зазначив, те, що хоче донести своїм новим фільмом «Ефір», який зараз знімають на Львівщині, не стосується політики. У картині порушуються загально філософські питання. Це допоможе всім українцям та іншим людям зрозуміти, що в житті найважливіше.

«Історія людства підтверджує, духовне є найголовнішим для розвитку, а наука займається лише однією частиною реальності, але не всім», – сказав Зануссі. Він вірить в те, що віра потрібна кожному та без неї людство пропаде. Всі присутні не очікували таке почути, але він додав, що ще здивує своїм фільмом, який повинен змінити свідомість людей.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: