У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:58, 1 Вересня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вуличних музикантів обмежать

Вуличних музикантів обмежать thumbnail

Всі туристи та жителі Львова знають, що без музики тут нікуди. На кожному кроці стоять вуличні музиканти, які отримують задоволення та прибуток від своєї гри. Це досить хороший заробіток, адже за вечір люди кидають до капелюхів досить багато грошей, тому це ще одне заохочення для багатьох музикантів. Проте за вуличне мистецтво візьмуться у Львові. Відповідне положення зараз напрацьовують міські посадовці, адже вони вважають, що це часто заважає людям, а не розважає.

Постанова буде стосуватися зокрема вуличних музикантів. Їхній репертуар та час виступів можуть скорегувати, щоб не порушувати громадський  порядок і не псувати імідж Львова.  Це досить хороший варіант, щоб не зовсім їх прибрати, а лише скорегувати, щоб музиканти мали рамки, адже буває, що вони роблять те, що псує репутацію міста. Бувають різні випадки, коли повинна втручатись й поліція. Тому музикантам потрібно покласти правила та карати за їх порушення, це буде найкраще для всіх. І людям не буде надто заважати, особливо вночі та пізно ввечері, а також не буде надто гучно. До того ж варто карати тих музикантів, які вживають нецензурну лексику в піснях, що не подобається людям.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: