У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:38, 5 Вересня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Поліція перекрила канал з наркотиками

Поліція перекрила канал з наркотиками thumbnail

Люди шукають собі пригод та вживають наркотики, проте це шкодить здоров’ю та не дозволено за законом. Працівники Управління протидії наркозлочинності у Львівській області, спільно з працівниками відділу оперативної роботи та боротьби з злочинністю ЗМУ Міністерства юстиції та оперативниками однієї з львівських виправних колоній, викрили зловмисників, котрі організували канал надходження у колонію нарковмісних препаратів. В тюрмі нема чим зайнятись людям, тож вони шукають різні способи, як розважитись, наркотики для цього підходять ідеально, тож вони налагодили зв'язок зі світом.

До складу групи входив, зокрема й працівник колонії у якого виявили та вилучили прихований згорток з 25 таблетками, схожими на нарковмісні таблетки «субутекс», що містять наркотичну речовину «бупренорфін», а також два грами речовини, схожої на психотропний препарат «амфетамін». Встановлено, що працівник колонії отримав вказані нарковмісні речовини у своєї спільниці й повинен був передати їх громадянину, котрий відбуває у колонії покарання. Чоловіки та жінки з колонії платили за таку доставку гроші, а самі насолоджувались незаконними речами, але проблема, що в цьому замішаний і працівник закону.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: