У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:43, 6 Вересня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Медичні реформи

Медичні реформи thumbnail

Влада хоче зробити кожне місто кращим, комфортнішим та привабливішим, тому роблять різні реформи, щоб зробити людям краще. Цього разу в Дрогобичі в приміщенні міської поліклініки відбулася зустріч заступника міністра охорони здоров’я України Романа Ілика з медичними працівниками міста, під час якої йшлося про медичну реформу. У зустрічі взяли участь міський голова Тараса Кучма, його заступник Василь Качмар та начальник відділу охорони здоров’я міськвиконкому Володимир Чуба. Вони обговорювали нову реформу, які важливо організувати, щоб пацієнти могли отримувати якісні послуги, щоб вони могли мати хороше лікування та обстеження. Як зазначив міський очільник, зустріч було організовано для того, щоб медичні працівники з перших вуст отримали інформацію про перспективи медичної реформи.

Була презентація самої реформи, показували, як все повинно бути, а також пояснили, що медична реформа розрахована на 5 років, 3 з яких є ключовими. Тому потрібно постаратись та цей час робити так, а далі будуть нові покращення. Медична реформа передбачає зміну моделі фінансування системи охорони здоров’я. планується також багато інших змін, які ведуть тільки до кращого.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: