У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:44, 6 Вересня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Перевірка від представників закону

Перевірка від представників закону thumbnail

З корупцією та порушеннями закону в Україні борються вже давно. Проте результат є не завжди, тому доводиться знову й знову займатись розслідуванням та виявленням порушників. В обласному управлінні СБУ пояснили причини появи його слідчих в управління освіти ЛМР.

Служба безпеки України спільно з поліцією та під процесуальним керівництвом прокуратури провела слідчі дії в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Підставою слідчих дій стала інформація про можливі порушення з боку окремих працівників міськради правил експлуатації автоматизованих електронно-обчислювальних систем. Так пояснили в СБУ. Джерело інформації не назвуть, проте сам факт, що є порушення, яке потрібно перевірити та виявити. Хоч поки невідомо, що саме та чи взагалі є, але правоохоронці займаються цим.

Також перевіряється інформація про надання стороннім особам доступу до інформаційних ресурсів, що є власністю держави. Зокрема йдеться про базу персональних даних дітей та їх батьків для зарахування до дитячих садків за допомоги електронної черги. Відкрито кримінальне провадження за порушення правил експлуатації автоматизованих електронно-обчислювальних систем. Слідчі дії тривають.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: