У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:24, 8 Вересня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Хибне замінування

Хибне замінування thumbnail

Чомусь є люди, які думають, що якщо вони щось накоїли, то їх ніхто не знайде. Тим більше, якщо подзвонили прямо до поліції. 7 вересня о 23.52 від Національної поліції надійшло повідомлення про замінування торгово-розважального центру «Форум Львів». Це популярний жарт, проте він карається досить суворо, тому потрібно думати перед тим, як це робити.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області й міста Львова. Вони досить довго шукали бомби, адже коли є повідомлення, то повинні перевірити, але так нічого не знайшли. Працівники й не сумнівались в цьому, але виконували свою роботу, як потрібно. Але знали, що це точно жарт.

Працівники поліції встановили та затримали особу, яка повідомила про хибне замінування, проводяться слідчі дії. Евакуація працівників та відвідувачів торгово-розважального центру не проводилася. Адже одразу стало ясно, що це жарт. Хоч люди й налякались, але все ж потім заспокоїлись, адже ніяких бомб не було та нічого не загрожувало їх життю. Тому варто сказати, що жартівники не добились бажаного, роботу торгового центру не порушили та нікого не налякали. А тепер будуть нести відповідальність за це. Тому варто сказати, що такого робити не потрібно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: