У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:58, 11 Вересня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Загорівся торф

Загорівся торф thumbnail

Часто бувають проблеми з вогнем. Це приносить збитки та витрачені сили та емоції людей. Тому потрібно бути дуже уважними та слідкувати за всім, що вас оточує. У департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 11 вересня, що вчора на вулиці Шевченка, о10 виникла пожежа торфу на відкритій території площею 0,001 га, яку своєчасно ліквідували вогнеборці. Пожежникам подзвонили люди, які побачили вогонь, а тоді вони швидко приїхали та впорались з вогнем. Він був досить великий, але вдалось все погасити. Зараз поліцейські працюють над тим, щоб вияснити причину займання.  Вони визначать, хто за це буде відповідати.

Тому потрібно завжди наглядати за територією навколо, навіть якщо вона не ваша, адже вчасний виклик спеціалістів може значно зменшити збитки, як сталось в цьому випадку. Тому все обійшлось досить добре. Проте все ж це було небезпечно, можна було втратити багато що, але пожежники приїхати вчасно та впорались з вогнем, який був на території. Проте потрібно наглядати, щоб таке не повторилось та знайти винних, якщо такі є. Тому поліція працює над цим та будуть цю проблему якомога швидше вирішувати.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: