У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:28, 3 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Спроби порушення митних правил

Спроби порушення митних правил thumbnail

Багато людей користуються безвіком та їдуть за кордон. Для багатьох це спосіб побачити світ, а для інших – спосіб заробити. Проте не всі роблять це законно. Тому владі доводиться ретельно все перевіряти та контролювати. На митному пості «Краковець» на українсько-польському кордоні підприємець намагався приховати від митного контролю 2 тонни бананів. Це викликало обурення у працівників митниці, адже невже чоловік думав, що йому пощастить проїхати непоміченим.

До митного контролю водій подав документи, згідно з якими переміщував «свіжі банани» в м. Хмельницький. Відправником зазначено компанію з м. Кракова. Загальна вага товару, згідно з товаросупровідними документами, становить 21 060 кг. Під час митного контролю за результатом зважування було встановлено, що загальна вага вантажного транспортного засобу, відповідно до свідоцтва про його реєстрацію, та заявленого вантажу перевищує розрахункову вагу. Враховуючи розбіжність між ваговими показниками, транспортний засіб було скеровано для поглибленого огляду. Виявилось, що товару там набагато більше, віз він їх в Україну незаконно. Тому його довелось затримати та вилучити весь товар, а справу передали в суд.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: