У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 12:29, 3 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Сбербанк згорів

Сбербанк згорів thumbnail

На Львівщині відбулась пожежа. Як стало відомо, в одному з районів міста спалахнуло відділення “Сбербанку” Росії. Тут вже працює поліція, та шукають винних, адже не вірять, що це сталось просто за збігом обставин. Повідомляється, що пожежа почалася в районі 2:40. Спеціальні служби оперативно прибули на місце події та за короткий час змогли ліквідувати загоряння. Однак, приміщення банку вигоріло практично повністю.

Очевидці опублікували фото і відео з місця пожежі, на яких видно, як відділення горить немов сірник. Тому зрозуміло одразу навіть неозброєним оком, що це підпал, адже зазвичай будівлі так не горять. А тут все було заздалегідь сплановано та підготовлено. На даний час невідомо, що або хто стали причиною пожежі в філії російського банку, також не повідомляються й інші подробиці інциденту. Одне лише відомо, що ніхто не постраждав, і це добре. Також зараз встановлюють кількість збитків, а потім коли знайдуть винних, то вони понесуть за це відповідальність. Також варто сказати, що «Сбербанк» розташований в будівлі на зупинці громадського транспорту. Поруч знаходиться магазин, а зверху над банком розташований ресторан. На щастя, інші приміщення не постраждали.



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: