У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:00, 5 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Затопили музей

Затопили музей thumbnail

Часто чомусь люди безвідповідально відносяться до своїх домівок, та до інших людей. Через одних людей у Львові постраждав музей. Вночі через залиття приміщення музею були знищені дві експозиційні зали. З її слів, власники квартири поверхом вище не перекрили трубу, і її прорвало. Власники квартири не розуміють ще, наскільки велику шкоду нанесли, адже постраждала не просто сусідська квартира, а музей, який потрібен багатьом людям, який приносив інформацію та насолоду, а тепер багато експонатів не вдасться відновити. Також пошкоджено паркет, електропроводку, люстри та знищено розписи на стелі. Це не одинокий факт, кажуть в музеї: такі ситуації із залиттям приміщення музею мешканцями трапляються періодично. Проте цього разу збитки великі.

«Перекриття в музеї дерев’яні, тому одразу почали виносити експозиційні меблі – це картини, фотографії, програвач, на якому прослуховуються архівні платівки, люстри, матеріали, присвячені широкій тематиці із життя Соломії Крушельницької. Пошкоджені  також електричні мережі, паркет. Також винесли фондові предмети із зали, яка поруч, бо вона дуже швидко вбирає вологу. Проблема ще й в тім, що не маємо окремої зали, де можна просушити меблі, щоб потім їх відреставрувати», – розповіла хранитель Фонду Ірина Криворучка.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: