У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 08:04, 6 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відпустки чиновників

Відпустки чиновників thumbnail

Багато хто з людей мріють про відпочинок, але зібрати гроші на відпустку не так вже й легко. Проте працівники міської ради залюбки відпочивають та їздять в теплі краї. Стало відомо, що голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка цьогоріч був у відпустці протягом 23 днів, а мер Львова брав відпустку 6 разів.

Свою відпустку львівський губернатор поділив на дві: зимова і літня. Першу відпустку, тривалістю 11 календарних днів, Синютка взяв з 11 до 21 лютого. Другу, тривалістю 13 календарних днів, - з 28 липня до 9 серпня. За це отримав 15020 гривень 63 копійки відпускних. Досить багато, як на відпускні, до того ж куди він їздив відпочивати, приховує.

У 2016 році львівський губернатор релаксував протягом 27 днів у три підходи: з 12 до 23 лютого, з 11 до 13 червня та з 28 липня до 8 серпня. Тож чиновники не відмовляють собі в відпочинку. Хоча вони мають досить стресову роботу, але на якій часто потрібно бути присутнім. Зрозуміло, що ці люди заробляють багато, і можуть собі дозволити поїхати відпочивати, проте вони це роблять досить часто, неодноразово в рік, ще й приховують, куди їдуть, щоб у людей не з'явилось зайвих запитань. Тож це досить цікаво.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: