У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 08:05, 6 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Незаконна вирубка лісів

Незаконна вирубка лісів thumbnail

Україна – багато на ліси. Проте їх постійно вирубують, що негативно відбивається на красі країни та екології. До того ж багато хто робить це незаконно. Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів щодо законності проведення рубки лісу у ДП «Дрогобицьке ЛГ». Про це розповіли в Державній екологічній інспекції у Львівській області. І як виявилось, що далеко не всі дотримуються правил. Тому будуть карати таких.

В ході проведення перевірки виявлено незаконну рубку 52 дерев породи дуб, модрина та ялиця. Окрім цього, під час перевірки виявлено пошкоджені  дерева до ступеня припинення та неприпинення росту породи дуб, граб в кількості 4 штуки. Загальний розмір збитків заподіяних лісу становить 701339,37 грн. Це дуже велика сума, яку хтось повинен за це нести відповідальність. Тому передали цю справу поліції, яка й буде розбиратись. Професіонали знайдуть винних та вони понесуть відповідальність за свої дії, адже нанести таку шкоду лісу, це нахабно та нерозумно. Проте люди хочуть збагатитись, тож не думають ні про що.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: