У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:01, 10 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Отруєння грибами

Отруєння грибами thumbnail

Люди шукають собі пригод, не знають, що роблять, а потім борються з наслідками. Так сталось й з двома людьми, які збирали гриби. Вони вирішили, що деякі гриби хороші, хоч таким не являються та споживали їх. Це привело до отруєння та вже в реанімаційному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні померли. Чоловіки не впорались з проблемою, яку самі собі створили.

Учора ввечері помер 73-річний чоловік з Радехівського району, а вночі – 79-річна жінка ромської національності, яку госпіталізували з Жидачівського району. Їхній стан лікарі кваліфікували як важкий. Обоє померлих були на штучній вентиляції легень. Проте все ж врятувати їх не вдалось, та найголовніше, що крім них є ще постраждалі. Наразі у лікарні перебувають ще четверо людей, які отруїлися блідою поганкою. Двоє стабільних, двоє – під питанням, один мужчина важкий, як розповідає лікар. Всіх будуть намагатись рятувати, а там час покаже. Якщо ви полюбляєте збирати та їсти гриби, то варто добре розбиратись в цьому, знати, що можна споживати, а що ні. Це ризиковано, тому варто розібратись, щоб не приєднатись до госпіталізованих. Не ходіть по гриби, якщо ви про них мало що знаєте, довіртесь професіоналам, які все підкажуть.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: