У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:17, 11 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Спіймали хабарника

Спіймали хабарника thumbnail

Як не намагаються боротись з хабарниками, проте вони все одно залишаються та продовжують чинити свої справи. От і на Львівщині чиновник вимагав та отримав 18 тис. грн. хабара від директора одного із підприємств Яворівського району за позитивний розгляд скарги щодо порушення вимог земельного законодавства. Це незаконно, тому поліція розглянула це питання та направила в суд.

Прокуратурою Львівської області підтримано державне обвинувачення у суді стосовно головного спеціаліста – державного інспектора Державної інспекції сільського господарства у Львівській області, який вимагав та отримав неправомірну вигоду у розмірі 18 тис грн від директора одного із підприємств Яворівського району за позитивний розгляд скарги щодо порушення вимог земельного законодавства. За свої справи, а саме за цей хабар, чоловікові призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна та дворічним позбавленням права обіймати посади в органах влади і місцевого самоврядування. Це досить добре, проте чи виправить це людину, невідомо. Але тепер на одного хабарника в службах буде менше. Залишиться лише розібратись з рештою, що відбувається завжди.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: