У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:18, 11 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Субвенція для Львівщини

Субвенція для Львівщини thumbnail

Як добре, коли місто отримує додаткові кошти, можна організувати те, що давно в планах, та цього разу Львівщина отримала з державного бюджету 4,6 млн грн субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Адже опалювальний сезон близько та потрібно турбуватись про це. Як повідомили в департаменті фінансів Львівської ОДА зазначені кошти в повному обсязі перераховані до районних та міських бюджетів для подальшого перерахування одержувачам відповідних виплат. Отже, люди зможуть отримувати свої субсидії, а також не перейматись, у всіх увімкнуть опалення, коли це буде потрібно та можна буде насолоджуватись теплом.

З початку року отримано даного виду субвенції на загальну суму 46,2 млн грн або 100 відсотків до планових призначень січня-жовтня цього року та 83,4 % до річних призначень. Проте, на сьогодні ще залишається непогашеною заборгованість з цих виплат у сумі 18 млн грн і додаткова потреба до кінця року становить 17 млн гривень. У зв’язку з цим департамент фінансів Львівської ОДА звернувся до Міністерства фінансів України щодо врегулювання даної ситуації.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: