У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:19, 12 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Шахраї навколо

Шахраї навколо thumbnail

Людина, яка вже досить довго займається своєю справою, вирішила обманути клієнта. У Львові приватний підприємець заволодів коштами клієнта, пообіцявши виготовити меблі. Отримавши передоплату, він замовлення не виконав і гроші не повернув. В Шевченківський відділ поліції 10 жовтня звернувся 25-річний львів’янин. Заявник повідомив, що став жертвою шахрайства. Він сказав, що чоловік взяв гроші, мовляв працює на замовлення та потрібно купити матеріал. Проте потім він нічого не зробив.

Працівники поліції встановили, що 15 вересня чоловік уклав угоду з приватним підприємцем в офісі останнього на вулиці Гетьмана Мазепи. Відповідно до неї той мав виготовити та доставити потерпілому меблі до 2 жовтня. Замовлення своєчасно виконане не було. Гроші чоловікові підприємець не повернув і на телефонні дзвінки не відповідає. Можливо, чоловік просто не встиг завершити роботу, але ж тобі б він виходив на зв'язок та просив почекати, а тут взагалі ігнорує, значить вирішив забрати гроші собі.

За фактом відкрите кримінальне провадження за шахрайство. Максимальне покарання, передбачене статтею, – обмеження волі на строк  до трьох років. Проте поки поліція ще працює.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: