У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:25, 16 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Осінні канікули в школах

Осінні канікули в школах thumbnail

Всі діти не люблять школу та чекають канікул. І як добре, що їх досить багато. Ось і зараз починаються ще одні, як лише недавно закінчились літні. З вівторка, 17 жовтня,  більшість львівських школярів підуть на осінні канікули, які триватимуть до 20 жовтня. За даними управління освіти ЛМР, відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» структура навчального року встановлюється закладом освіти, загалом по місту є 5 навчальних закладів, які прийняли рішення про перенесення дат канікул. Для них це необхідно, адже в школах дуже холодно, а опалення ще не увімкнули. А також деякі мають окремі причини на перенесення.

У СЗШ № 28, НВК «Галицька» та Львівській академічній гімназії канікули будуть з 30 жовтня по 3 листопада,  у НВК «ШЕЛ» – з 30 жовтня по 3 листопада (лише для учнів 5-го класу), а у Львівському фізико-математичному ліцеї – з 30 жовтня по 4 листопада. У решті навчальних закладів міста канікули тривають із 17 по 20 жовтня. Тому діти зможуть насолодитись деяким часом відпочинку вдома, а згодом знову повернутись до навчання та працювати зі старанністю та новими силами. тож Школярі радіють, що є можливість трішки передихнути та займатись своїми справами.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: