У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:17, 18 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Постачальник взуття попався

Постачальник взуття попався thumbnail

На державних кордонах завжди щось відбувається, адже там є люди, які намагаються заробити гроші та провезти щось незаконне, проте прикордонники вже навчені до такої справи та готові затримувати порушників. Так, сьогодні, 18.10.2017 року, громадянин України, 32-річний мешканець Львівщини як водій повертався з приватної поїздки з Польщі в Україну через пункт пропуску "Шегині – Медика" Львівської області автомобілем "VW T4". Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю "зелений коридор". Коли прикордонники оглянули машину, то побачили. Що вона занадто низько стоїть, а отже, перевантажена. Тоді почали огляд авто. Під час поглибленого огляду в багажному відділенні та салоні автомобіля серед особистих речей було виявлено 238 пар жіночого взуття різних розмірів, фасонів та кольорів.

Чоловік хотів заробити, проте не вдалось, адже все конфіскували та затримали чоловіка, який переміщував через митний кордон України товари в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму. Напередодні в цьому ж пункті пропуску працівники Львівської митниці ДФС затримали громадянина, який намагався в такий спосіб перевезти 324 пари взуття. Тож це також врахують, адже можлива співпраця чоловіків.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: