У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:06, 19 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Розклад руху маршруток

Розклад руху маршруток thumbnail

В кожному місті є проблеми з транспортом, проте жителі спального району Львова можуть взагалі відпочивати весь час, адже шансів доїхати на навчання чи роботу в них просто немає. У 2015 році, напередодні виборів, Андрій Садовий виступив із вимогою до перевізників скласти реальний графік руху та встановити по табло на кожній зупинці транспорту, аби пасажири могли орієнтуватись коли саме прибуде їхня маршрутка. Проте цього так і не сталось. Люди не знають, що коли їде та можуть годинами стояти на зупинці.

На сьогодні, згідно з рішенням виконкому Львівської міської ради від  02.09.2011 № 809 «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування» (з усіма змінами і доповненнями) у Львові діє 46 автобусних маршрутів. В ідеалі, ця схема повинна була б працювати безвідмовно, повністю задовольняючи потреби та обсяги пасажиропотоку у місті. Адже тут людей справді багато, можна пропустити декілька автобусів, бо вони забиті до верха. У січні 2017 року Управління транспорту ЛМР оголосило конкурс для перевізників на обслуговування цих маршрутів. Тепер графік роботи буде лише для кінцевих маршрутів та зупинятись можна буде будь-де.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: