У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:28, 20 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мистецький об’єкт на площі

Мистецький об’єкт на площі thumbnail

Влада міста кожного дня робить так, щоб місто стало кращим та комфортнішим, тому пропонують нові проекти та рішення, які би сприяли розвитку комфорту міста. Тому виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 20 жовтня погодив встановлення мистецького об’єкта на пл. Ринок. Тут тепер буде приємне місце, де можна буде провести час, відпочити та насолодитись красою.

На пл. Ринок з’явиться кольорова лавка та інсталяція, яка присвячена річниці співпраці посольства Федеративної Республіки Німеччина та України. Тепер можна буде побачити, що це важлива подія для України.

«Ми давно чекали на цю подію, щоб вже зробити цю інсталяцію, яка покаже, що ми радо співпрацюємо з іншими державами, тому й показуємо, що це важливо для нас та ми хочемо, щоб через цю інсталяцію й люди знали, що це таке, адже там буде відповідна інформація, яка дозволить дізнатись щось нове про це. Це важлива подія для України, адже тепер ми отримали більше свободи та привілей. Тому є що святкувати. Тепер ми вільні та маємо набагато більше можливостей, тому варто було поставити в місті знак, який би це показував, до того ж людям сподобається таке нове місце», - розповідає представник влади.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: