У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:29, 20 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Етно-фестиваль на Львівщині

Етно-фестиваль на Львівщині thumbnail

Багато культурних заходів – це завжди цікаво, є чим зайнятись та можна провести весело час. Тому варто прийти та побачити, що приготували організатори. З 22 жовтня по 17 грудня на Львівщині вперше відбуватиметься Етно-Фестиваль гостинності. Організують масштабні мистецькі заходи, де презентуватимуть іншим мистецькі програми, етно-виставки та кухню. Можна буде багато нового дізнатись та провести весело час. Тому не проґавте таку можливість та відпочиньте активно.

22 жовтня у центрі Львова на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької відбудеться мистецький проект, який відкриватимуть кращі аматорські колективи районів, також виконуватимуть твори духові оркестри Львівщини. Буде чудова музика, яка принесе задоволення усім присутнім, ви зможете почути те, що давно ще не відбувалось в Україні.

«Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації є засновником проекту, який прагне не лише підтримати культуру сільської місцевості й талановитих митців, а й бути інститутом, який сприяє розвитку сучасної культури», – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: