У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:03, 21 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Які документи потрібні для роботи в Польщі?

Які документи потрібні для роботи в Польщі? thumbnail

Будь-яка робота за кордоном потребує збору певного пакету документів, щоб офіційно влаштуватися. Як ви вже могли впевнитись з власного досвіду, велика кількість співвітчизників обирає саме працевлаштування в Польщі. Причин є кілька: це і висока оплата праці, і хороші умови праці від роботодавців, і велика кількість відкритих вакансій. Власне, доїхати на роботу в Польщу можна всього за кілька годин, що дуже зручно і не потребує значних витрат на проїзд.

Якщо ви хочете уникнути усіляких ризиків з працевлаштуванням, тоді варто звернутись до кадрової агенції. Наприклад такої, як Visa Pro. Головне, щоб вам допомогли розібратися зі збором документів на робочу візу в Польщу, змогли підібрати хорошу вакансію. Якщо вас цікавить робота в Польщі для сімейних пар - https://visa-pro.com.ua/stat/dlya-simeynykh-par, лише в таких агенціях для вас зможуть підібрати свіжу, актуальну вакансію. Загалом, мова у нас піде про документи, необхідні для поїздки за кордон для успішного працевлаштування і отримання хорошого заробітку.

Робоча віза: нюанси отримання

Чи можна не відкривати таку візу, враховуючи, що кордони з ЄС відкриті? Одразу кажемо: https://visa-pro.com.ua/robocha-viza-v-polshhu-ta-shengen - робоча віза в Польщу знадобиться обов’язково. Якщо ви зацікавлені у отриманні легальної роботи в Польщі для сімейних пар, для чоловіків, для жінок або для дівчат, таку візу вам доведеться відкривати. Ознайомимо вас з переліком усіх необхідних документів:

  • анкета, яку ви заповнюєте для отримання візи;
  • ваш закордонний паспорт, копії з нього;
  • ваш національний (український) паспорт, копії з нього;
  • фотографії (2 шт.);
  • страховка;
  • документ, який підтверджує мету поїздки (у вашому випадку – запрошення від роботодавця), його копія;
  • довідка про ваш фінансовий стан (видається в банку).

Також потрібно буде оплатити консульський збір, який становить 35 євро. Власне, зібрати документи нескладно, але вам необхідно буде отримати запрошення від вашого польського роботодавця, якщо вам необхідна, наприклад, робота в Польщі для сімейних пар або для однієї особи. Зупинимося далі і на цих нюансах. Взагалі, якщо вам потрібна або робоча віза в Польщу, або знадобилась туристична віза, віза для студентів, національна віза, гостьова віза або віза на закупи, найкраще звернутися до кадрової агенції, де розкажуть усі нюанси щодо збору документів.

Як знайти хорошу вакансію та підписати трудовий договір?

Ми вже наголошували: якщо необхідна робота в Польщі, найкраще звернутися до кадрової агенції:

Робота в Польщі - Віза Про

Це зекономить ваш час, гроші та нерви. Тут вам допоможуть підібрати свіжу вакансію на роботу в Польщі з хорошою оплатою навіть без знання мови. Наприклад, на фабриці, на прибиранні, на складах, на вахті або на полі. Працевлаштовуватися по контракту краще саме через агенцію, яка перевіряє всі договори.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: