У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:26, 25 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Дні фінансової обізнаності

Дні фінансової обізнаності thumbnail

Як часто люди заробляють гроші, проте не вміють ними користуватись. Тому важливо надавати й таку інформацію. З 1 по 3 листопада Львів стане центром фінансової освіти для всіх – у місті відбудуться «Дні фінансової обізнаності». Проект організовано Національним банком України, компанією Visa та проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» з метою підвищення фінансової обізнаності в Україні. Можна буде почути багато корисної інформації, яка допоможе в керуванні грошима. Упродовж трьох днів тут відбуватимуться цікаві освітні заходи як для спеціалістів так і для широкого кола громадськості – школярів, студентів, пенсіонерів.

Усі заходи проекту відбуватимуться у Будинку вчених за адресою: вулиця Листопадового Чину, 6. Тож приходьте, адже вхід вільний. Щодня з 09 до 18 години для всіх охочих працюватимуть експозиція Музею грошей та інтерактивні зони безготівкових фінансових технологій Visa. Це цікаво, адже без грошей вже не може бути життя, це частина нас та варто про неї теж все знати.

Окрім того, під час «Днів фінансової обізнаності» відбудуться спеціалізовані заходи: круглі столи, тренінги для викладачів економічних спеціальностей ВНЗ та інше.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: