У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:27, 25 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Обікрали мистецьку галерею

Обікрали мистецьку галерею thumbnail

Мистецтво завжди приваблювало людей. Проте за ним потрібно наглядати, дбати про те, що цінне, адже інакше воно просто не збережеться. Та часто з колекціями щось відбувається та люди не можуть їх поділити. Збірка цінностей Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького опинилась під загрозою.

«Збірка Львівської галереї мистецтв опинилась під загрозою. Те, що головна хранителька фондів Олеського замку Тетяна Сабодаж звернулася до Президента з приводу інформації про зникнення із фондів 600 експонатів – це ганьба депутатам Львівської облради. Зараз з цього приводу необхідно провести круглий стіл. Натомість директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького Тарас Возняк не йде на контакт. Головне не втратити те, що напрацював Борис Возницький. Треба допомагати музейникам», – заявила депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Мирослава Бабінська.

Це дуже важливо, адже культурна спадщина Львівщини тепер обідніла, але голова облради Олександр Ганущин заявив, що цього питання сьогодні вони не слухатимуть. Це образило всіх любителів мистецтва, що це питання залишили на задньому плані. Варто було б більше уваги на це звернути, але чомусь цього не відбулось.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: