У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:07, 27 Жовтня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Побудують офісний центр

Побудують офісний центр thumbnail

Компаній та різного бізнесу в місті є достатньо, тому всім їм потрібні також офіси. Тому сьогодні, 27 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив розроблення детального плану території для будівництва офісного центру на вул. Героїв УПА та розробки транспортної схеми у зв’язку із цим будівництвом. Змінять багато чого заради цього центру, проте нова ідея хороша та обіцяє принести комфорт в життя людей.

Виконком дозволив розроблення детального плану території у районі вул. В. Антоновича, вул. Кульпарківської, вул. Героїв УПА відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил, генерального плану м. Львова та положень затвердженої містобудівної документації. Тож цим скоро займуться та почнуть будівництво, тож через деякий час львів’яни зможуть користуватись офісами та цьому місці.

Згідно з рішенням, відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є приватне підприємство «Віва-Ф». «Це є колишній завод «Кінескоп». В якому має бажання інвестор збудувати на місці цеху офісний центр і управління архітектури висунуло умову, щоб розробити транспортну схему і відточити усі червоні лінії внутрішньоквртальних проїздів», – зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: