У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:41, 2 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Не достатньо для пожежі

Не достатньо для пожежі thumbnail

Садки та школи мста знаходяться в небезпеці, діти не знають, проте вчителі та дорослі помічають, що немає всього належного для випадку, якщо буде пожежа. Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» говорили з Миколою Гуменюком, заступником начальника Головного управління ДСНС у Львівській області. Він каже, що не все може фінансувати держава, проте все ж дещо в її силах.

«Однозначно про це говорити не можна, тому що виконання вимог правил пожежної безпеки полягає, в першу чергу, в забезпеченні і використанні коштів. Тобто є такі речі, кошти на які державні підприємства просто не в змозі освоїти. Пожежна сигналізація чи обробка вогнетривким розчином потребує значних витрат. Якщо буде виділено з бюджету необхідну суму, то, звичайно, вони будуть дотримуватися правил», – пояснив він.

Є правила пожежної безпеки, яких повинні дотримуватись всі. Тому варто сказати, що школи повинні мати всі необхідні вогнегасники та інше. За недотримання правил пожежної безпеки керівники або ж відповідальні за правила пожежної безпеки безпосередньо на об'єктах, якщо були суттєві порушення, будуть покарані. Усім об'єктам дали короткий термін на усунення. Тому тепер всі школи та садки повинні з власного бюджету купити все необхідне.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: