У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:21, 3 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття ковзанки близько

Відкриття ковзанки близько thumbnail

Всі люди хочуть проводити цікаво час не лише в теплу пору року, тому скоро на площі Ринок встановлять ковзанку, де можна буде кататись та весело проводити час. Вже влада вирішила, коли саме це зроблять. Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив влаштування на північній стороні площі Ринок сезонної льодової ковзанки,  дозвіл на облаштування ковзанки отримало ТзОВ «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи (ВІКОС)». Тож вже скоро почнуть встановлювати її, а зовсім близько вже середина листопада, коли можна буде вже кататись.

Відповідно до рішення, ковзанка у центрі Львова функціонуватиме з 15 листопада 2017 року по 15 березня 2018 року. ТзОВ «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи» повинне укласти договір з комунальним підприємством, визначеним Галицькою районною адміністрацією, на прибирання території під час та після функціонування сезонної льодової ковзанки. А також дотримуватися норм допустимого шуму відповідно до Положення про акустичний режим у Львові та забезпечити надання невідкладної медичної допомоги під час проведення заходу.  Тому ще потрібно попрацювати, щоб там все було добре, проте скоро все зроблять та можна буде насолоджуватись.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: