У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:06, 6 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Шукають школяра

Шукають школяра thumbnail

Досить часто відбувається таке, що хтось губиться та близькі та рідні не можуть знайти людину. Це насправді страшно, коли не знаєш, що коїться з близькою людиною. Тому потрібно завжди цікавитись життям, знати настрої та можливі проблеми. Тоді не виникне непорозумінь. На Прикарпатті досі шукають школяра, який ще 2 листопада виїхав з дому на велосипеді й до сьогодні так і не повернувся. Батьки не вірять в те, що хлопчик міг втекти, у нього не було таких думок ніколи, він був у хороших відносинах з усіма, бояться, що його викрали.

Фальковський Денис навчається в 11 класі Довговойнилівського НВК. Рідні та односельці вже два дні розшукують хлопця. За словами начальниці відділу ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алли Бойчук, востаннє зниклого бачили в селі Монастирець, Жидачівського району, Львівської області. Тому всі жителі області повинні запам’ятати його обличчя та в разі чого дзвонити до поліції. Адже можливо хлопець  не може звільнитись від викрадачів, а можливо таки втік. Це будуть виясняти, коли знайдуть та спіймають хлопця, а зараз прикладають максимум зусиль, щоб знайти його. Тому всім простим людям також варто звернути на це увагу та дивитись на людей навколо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: