У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:21, 8 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотовиставка для кожного

Фотовиставка для кожного thumbnail

Є люди, які мають проблеми зі здоров'ям, які заважають їм жити. Проте не варто здаватись, а потрібно просто йти  далі. Учора, 7 листопада, у Львівському палаці мистецтв презентували вражаючу фотовиставку «Без рожевих окулярів», присвячену проблемам жінок з онкологією. Це вразило багатьох людей, адже знімки показують так багато сили та емоцій в очах. Фотовиставка складається із 60 чорно-білих портретів українських жінок, які пройшли чи досі проходять лікування, борючись із тим чи іншим раковим захворюванням. Через концептуальний задум лише одна світлина зі всіх є кольоровою. Мета виставки – побороти суспільний страх перед цією важкою недугою, показати, що життя у будь-якому випадку триває, і хворі на рак жінки потребують нашої уваги й визнання своєї жіночності. Це дуже важливо, тому всім варто побачити, щоб знати як відноситись до таких людей, та як боротись з власними комплексами, якщо є недоліки.

«Ця виставка стосується всіх. Серед нас живе багато онкохворих жінок, які бояться розповісти про свою недугу. Тому суспільство сильно боїться раку, бо доволі часто люди признаються лише у самому кінці, що у них ця хвороба. Важливо не боятись та приймати себе», - розповідає Ніна Резніченко – організатор виставки.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: