У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:22, 8 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виявлятимуть порушення

Виявлятимуть порушення thumbnail

Багато людей, які займають якісь важливі посади, можуть дозволити собі заробляти гроші там, де це незаконно. Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення АМКУ розпочала розгляд справи про можливу змову на торгах двох львівських компаній – ПП «Львівдах» і ТОВ «Галицька магістраль». Про це стало відомо з листа відділення у відповідь на скаргу «Центру громадського моніторингу та досліджень», який допомагає ініціювати перевірки контролюючих органів. Тому туди направляють перевірку, яка виявить всі можливі порушення, якщо вони є, а також покарають всіх відповідальних.

Нагадаємо, «Львівдах» та «Галицька магістраль» змагались на торгах за замовлення 14 разів. Власник першої компанії Іван Кіцила та співвласник другої названої компанії Ярослав Олійник мають також інший спільний бізнес. Також раніше, у червні 2015 року «Галицька магістраль» вказувала однакову з ПП «Львівдах» адресу в м. Новояворівськ – вул. Привокзальна, 3, та згодом змінила юридичну адресу. Коли до замовників приходили лише ці дві компанії, їх пропозиції взагалі залишались незмінними. Будуть перевіряти через це дві закупівлі, а також все, що може бути з цим пов’язано.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: