У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:26, 9 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Підлітки «розважались»

Підлітки «розважались» thumbnail

Група підлітків віком приблизно 15-17 років вирішила розважитися, стрибаючи по вагонах на залізничній станції Сихів. Робити це не можна, це дуже небезпечно та можна легко померти або травмуватись. Через небезпечні маневри довелося зупиняти потяг. Це створило незручності для водія, для всіх, хто знаходились всередині, під час руху не варто зупиняти потяг, проте водій помітив підлітків та вимушений був зробити це. Затримати поліції близько 15 неповнолітніх не вдалося, діти втекли. На щастя, ніхто не травмувався. Цей випадок трапився 4 листопада, однак прес-служба «Львівської залізниці» розповіла про це сьогодні, 9 листопада. Дітей шукають та будуть проводити бесіди в школах та розповсюдять інформацію всюди.

«Помітивши ватагу молоді, машиніст вантажного поїзда, який прибув зі станції Давидів на одну з колій станції Сихів, повідомив чергову по станції про перебування на узбіччі колії та небезпечну поведінку групи дітей. Поки поїзд стояв, підлітки заходилися вилазити на поїзд та перестрибувати з вагона на вагон. Коли ж поїзд почав рушати, кілька відчайдухів спробували чіплятися за вагони. Машиніст був змушений зупинити поїзд, а чергова по станції – викликати поліцію», ? повідомили у прес-службі «Львівської залізниці».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: