У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:27, 9 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль документального кіно

Фестиваль документального кіно thumbnail

Культурні заходи необхідні всім людям, адже хочеться розвиватись та знаходити щось цікаве для себе. Тому 18-19 листопада у приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ відбудеться перший Фестиваль документального кіно «Скарб Солідарності». У програмі – покази фільмів, дискусії за участю цікавих особистостей та конкурс короткометражок. Це дуже корисно та пізнавально буде для всіх присутніх, тож важливо запастись гарним настроєм та приходити розвиватись та насолоджуватись. Прийти можуть всі охочі, адже вхід вільний.

Учасники школи представлять власні кінострічки під час Фестивалю, а вже зараз тривають активні зйомки фільмів. Наприкінці фестивалю 19 листопада журі вибере найкращу з них, яка й отримає головну нагороду. Нагадаємо, що 9-15 жовтня 2017 року в УКУ проходила Школа документального кіно, організована Центром думки Івана Павла ІІ (Варшава) та Українським Католицьким Університетом (Львів). Люди старались та працювали, щоб вже скоро ви могли насолодитись фільмами, які знімали наші співвітчизники, а це завжди приємно та гордо. Потрібно подивитись, та можливо, й ви надихнетесь на створення чогось свого.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: