У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:37, 10 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Унікальне обладнання

Унікальне обладнання thumbnail

Всім цікаво, коли привозять щось нове, коли є виставки або нові музейні експонати. Тож скоро всі любителі зможуть полюбуватись чимось цікавим. В історичній будівлі, де у 18 столітті працювала перша львівська друкарня, покажуть унікальне обладнання. Ексклюзивних екскурсій буде дві: 17 листопада об 11:00 – для львів’ян та гостей, а також о 12:30 – для представників туристичних фірм та екскурсоводів міста, інформує ЛМР. Ця виставка буде дуже цікавою, тож можна лише уявити, яке враження вона справить. Виставку організують в графічній майстерні кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства на вул. Личаківській, 3 з нагоди 100-ліття кафедри.

Усі охочі побачать унікальне обладнання для літографії, гравюри, ксилографії. Це дуже цікаво та повчально, можна буде подивитись та дізнатись багато нового. Організатори запевняють, що обладнання, котре вони продемонструють, є унікальним. Та й саме приміщення кафедри розташоване у історичній будівлі, де у 18 столітті з’явилася перша львівська друкарня. Тож це буде варте уваги. Для участі потрібно зареєструватись тут. А також будуть різні майстер-класи по 50 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: