У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:38, 10 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Тюрма за зловживання впливом

Тюрма за зловживання впливом thumbnail

Люди, які займають високі посади часто цим користають в непотрібних місцях, що приводить до негативних наслідків для них же. До прикладу, головному спеціалісту Державної міграційної служби на Львівщині загрожує до 5 років позбавлення волі за зловживання впливом. Це досить серйозно, після цього можна повністю змінити життя, адже необхідно буде відновлювати репутацію. Для високопосадовців це досить проблематично потім знайти хорошу роботу та повернутись в звичний ритм.

Завершено досудове розслідування стосовно головного спеціаліста одного із районних відділів державної міграційної служби України у Львівській області, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, а саме прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою уповноваженою на виконання функцій держави або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди. Це повинен бути хабар, проте гроші ще не взяли, але до цього все йшло. Проте чоловіка затримали та зараз вирішується його доля. А він просто підвищив майже в 2 рази ціну на закордонні паспорти. Тепер буде нести за це відповідальність перед законом.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: