У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:52, 15 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Кинули що-небудь

Кинули що-небудь thumbnail

Є люди, які захищають наше спокійне життя, проте є й такі, які загинули там, і їхнім рідним потрібна допомога. Влада намагається зробити все можливе, щоб так було, проте виходить не завжди. Голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів зустріч з Марією Грицан, матір’ю загиблого кіборга Андрія Грицана, яка звернулася до керівника району з проханням допомогти їй у вирішенні земельного питання. Зокрема, мати загиблого бійця попередньо подавала заяву у Великодідушицьку сільську раду, щодо виділення їй земельної ділянки під особисте селянське господарство. Проте ділянку, яку їй дали зовсім не така, як очікувала жінка. Ділянка, яку їй запропонували в сільській раді, не придатна для ведення сільськогосподарських робіт, заболочена, захаращена чагарниками, каменем. Така допомога здалась жінці та людям за знущання.

Жінка чекає, поки запропонують ще щось, адже це зовсім не придатне місце для життя та тим більше сільськогосподарських робіт. За підсумками Василь Зубрицький дав доручення відповідним службам щодо опрацювання звернення Марії Грицан та позитивного його вирішення в терміни до 28 листопада 2017 р. Сподіваємось, що запропонують щось краще та достойніше захисника.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: