У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:07, 17 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Замінували суд?

Замінували суд? thumbnail

Часто люди роблять речі, які не законні, що потім приводить їх до важких наслідків, які потрібно прийняти. Сьогодні, 17 листопада, о 10.05 у Миколаївське відділення поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що Галицький суд на вулиці Чоловського заміновано. Поліція зараз працює над встановленням особи. На місці події працює слідчо-оперативна група, експерти-вибухотехніки, кінологи та працівники інших служб. Правоохоронці обстежують приміщення суду та прилеглу територію. Поки що нічого не знайшли. Але робота продовжується, та більшість людей впевнені, що це черговий жарт та хтось просто хотів зірвати роботу суду. Можливо це пов’язано з якимось зі справ, які розглядались того дня. А якщо справді вибухівку знайдуть та знешкодять, то буде дуже добре.

Поліція попереджає, що жартувати так не можна, це відволікає поліцію від справжніх проблем, які могли б бути вирішені за цей час. Також це лякає людей, які знаходяться в приміщенні та зриває роботу. Такі випадки не поодинокі, тому потрібно проводити бесіди з людьми, або якось нагадувати їм, особливо підліткам, що це не жарти. За це можна отримати великий штраф та поплатитись. Тому не варто жартувати з законом.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: