У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:08, 17 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’янина запрошують до Голівуду

Львів’янина запрошують до Голівуду thumbnail

Українці – талановиті люди, проте часто це залишається непоміченим. Але не цього разу. 18-річний художник зі Львова Максим Поліщук, який проживає в США, переміг у міжнародному конкурсі імені Лафайєта Рональда Хаббарда "Ілюстратор майбутнього". Він показав себе найкращим чином, зміг вразити суддів конкурсу та перемогти. Хлопець дуже талановитий та прославив Україну та Львів. Тепер він отримає нове життя, адже хлопець отримав від організаторів конкурсу запрошення до Голлівуду на тиждень, щоб удосконалити свої навички. Він може стати дуже відомою людиною, буде працювати з кіно, різними цікавими речами, це дуже цікаво та захоплююче, теж є стимул молоді старатись та працювати.

Максим наразі мешкає у США. Він вивчає політологію та міжнародні відносини в Університеті Лойола у Чикаго. Туди переїхав досить давно, проте пам’ятає та любить рідне місто. До конкурсу готувався старанно, адже конкурс імені Хаббарда - один з найпрестижніших конкурсів ілюстраторів. Тепер він переможець та гордиться цим досягненням. А також із ним гордиться й увесь Львів, адже цей хлопець представив його достойно. Тож можна сміливо називати це неймовірним досягненням хлопця.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: