У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:35, 21 листопада, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Перевірка здоров’я

Перевірка здоров’я thumbnail

Кожна людина повинна регулярно проходити огляд у лікарів, адже тіло не вічне, може підхопити різні хвороби, це потрібно прослідковувати. Сьогодні, 21 листопада, відбулась акція у межах «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» – у подвір’ї департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА розпочала роботу мобільна лабораторія, де відбувалось тестування на ВІЛ та гепатити  за допомогою експрес-тестів. Це дуже зручно, адже людина може швидко дізнатись результат та не ходити нікуди додатково.

Відтак, усі охочі мали можливість пройти безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ. Серед них – представники департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та керівники обласних закладів охорони здоров’я. Пройшла тестування й очільниця департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак. Це було хорошим прикладом для інших, адже потрібно регулярно обстежуватись та знати свою ситуацію.

«На превеликий жаль, в Україні немає практики обов’язкового обстеження, тому ми маємо таку ситуацію з ВІЛ. Такою акцією ми хочемо привернути увагу наших мешканців до того, що кожна людина має бути поінформована про її статус, про своє здоров’я», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА  Ірина Микичак.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: