У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:35, 21 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Перевірка здоров’я

Перевірка здоров’я thumbnail

Кожна людина повинна регулярно проходити огляд у лікарів, адже тіло не вічне, може підхопити різні хвороби, це потрібно прослідковувати. Сьогодні, 21 листопада, відбулась акція у межах «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» – у подвір’ї департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА розпочала роботу мобільна лабораторія, де відбувалось тестування на ВІЛ та гепатити  за допомогою експрес-тестів. Це дуже зручно, адже людина може швидко дізнатись результат та не ходити нікуди додатково.

Відтак, усі охочі мали можливість пройти безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ. Серед них – представники департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та керівники обласних закладів охорони здоров’я. Пройшла тестування й очільниця департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак. Це було хорошим прикладом для інших, адже потрібно регулярно обстежуватись та знати свою ситуацію.

«На превеликий жаль, в Україні немає практики обов’язкового обстеження, тому ми маємо таку ситуацію з ВІЛ. Такою акцією ми хочемо привернути увагу наших мешканців до того, що кожна людина має бути поінформована про її статус, про своє здоров’я», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА  Ірина Микичак.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: